diagnostika

DIAGNOSTIKA AUTOMOBILU

Provádíme diagnostiku závad u elektronických systémů řízení moderních zážehových a vznětových motorů, ABS / ASR / ESP, airbagů, systému přístrojových desek, řízení automatických převodovek a celé řady dalších systémů komfortu a bezpečnosti.


POUŽÍVÁME:

Jde o samostatný diagnostický přístroj, který technicky odpovídá výkonnému notebooku pro průmyslové prostředí. Přes sériové nebo USB-rozhraní se jednoduše připojí na libovolný mobilní nebo stacionární PC. KTS podporuje běžné diagnostické protokoly normy ISO (převážně pro evropské výrobce vozidel) nebo SAE (pro americké a japonské výrobce) včetně blikacího kódu. Kromě toho mohou také zpracovávat signály CAN-bus systémů, tedy počítačové sítě nejmodernějších vozidel. Umožňuje tzv.řízené vyhledávání závad, při kterém je obsluha při vyhledávání závady až do jejího odstranění vedena počítačem. Těmito výjimečnými schopnostmi se výrazně odlišuje od všech volně dostupných zařízení pro komunikaci s řídicími jednotkami elektronických systémů.

Je informační systém Bosch. Nabízí diagnostické programy pro přístroje řady KTS, ale i podrobné návody na vyhledávání závad, jejich opravy, elektrická schémata zapojení, rozmístění dílů, technické informace a informace o náhradních dílech. Základní prezentaci informačního systému Bosch ESI[tronic] můžete shlédnout na adrese: www.esitronic.cz. S ESI[tronic] máme k dispozici rozsáhlé technické, obchodní a diagnostické informace, které potřebujme pro opravu Vašeho vozu.

Vzhledem k podpoře CAN-BUS, KWP1280, KWP2000 i OBD lze diagnostikovat všechna vozidla koncernu VW (Škoda, VW, Audi, Seat) vybavená sériovou diagnostikou, od těch nejstarších až po nejnovější. Díky podpoře OBD II protokolu lze diagnostikovat i všechna ostatní vozidla s podporou OBD II (ISO).
Kromě těchto vozidel je tedy možno provádět i základní diagnostiku prakticky všech ostatních značek vozidel, která splňují OBD II ISO9141 specifikaci. To se týká evropských i japonských vozidel vyrobených po roce 2000. Uvedený standard ale splňuje i řada mnohem starších vozidel.

Pro programování klíčků a dálkových ovládání u vozidel Volkswagen, Audi, Škoda a Seat. Komunikuje prostřednictvím propojovacího kabelu s příslušnými jednotkami a umožňuje i načtení tajného kódu (PIN) z přístrojového panelu.NABÍZÍME:

 

 zanechte nám vzkaz
NAPIŠTE NÁM JAK JSTE BYLI SPOKOJENI S NAŠÍ PRACÍ...
pneumatiky levně

18.02.2015 Došlo k úpravě cen u měření emisí viz. STANICE MĚŘENÍ EMISÍ

10.01.2015 Na naší webové prezentaci stále pracujeme a vylepšujeme ji pro Vás. Nově jsme zprovoznili sekce POJISTNÉ UDÁLOSTI, SERVIS KLIMATIZACÍ, GEOMETRIE, STANICE MĚŘENÍ EMISÍ a BOSCH DIAGNOSTIKA.

• Ve dnech 02.04.2013 - 07.02.2013 jsme se aktivně zúčastnili XII. Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky AGROTECH 2008. Jedná se o jednu z největších výstav v Evropě věnovaných zemědělské technice. Minulý ročník se na výstavní ploše 1 300 m2 prezentovalo přes 300 firem z 9 evropských států.

>>více zde<<

• Uvedli jsme na náš trh novou generaci vícekomorových cisternových přepravníků z hliníkové slitiny, které lze umístit na automobilové podvozky a přívěsy všech výrobců.

>>více zde<<