geometrie

GEOMETRIE

Vlastníme americkou kamerovou geometrii John Bean VISUALINER 3D2, která patří k nejmodernějším a nejpřesnějším geometriím pro měření kompletní geometrie obou náprav, souososti a světlé výšky vozu.


Trojrozměrný CCD systém měření geometrie 4 kol. Metoda trojrozměrného měření nahrazuje 8-senzorový systém měření geometrie kol a eliminuje chybu vzniklou použitím gravitačních senzorů. Na rozdíl od ostatních systémů na seřízení geometrie je 3D systém schopen okamžitě měřit záklon, odklon a příklon svislého čepu. Zařízení nevyžaduje přizvedávání vozidla pro provedení kompenzace házivosti a tím se výrazně zkrátí délka celého procesu.

Celé měření se skládá ze 3 kroků. Montáž terčů, popojetí s vozidlem cca 30cm vpřed a vzad, natočení kol pro změření záklonu.  Po těchto třech krocích je okamžitě k dispozici zobrazení všech naměřených hodnot!

PROČ KONTROLOVAT GEOMETRII VOZU:

PODMÍNKY PRO MĚŘENÍ:

ZMĚŘÍME A SEŘÍDÍME:

 

 zanechte nám vzkaz
NAPIŠTE NÁM JAK JSTE BYLI SPOKOJENI S NAŠÍ PRACÍ...
pneumatiky levně

18.02.2015 Došlo k úpravě cen u měření emisí viz. STANICE MĚŘENÍ EMISÍ

10.01.2015 Na naší webové prezentaci stále pracujeme a vylepšujeme ji pro Vás. Nově jsme zprovoznili sekce POJISTNÉ UDÁLOSTI, SERVIS KLIMATIZACÍ, GEOMETRIE, STANICE MĚŘENÍ EMISÍ a BOSCH DIAGNOSTIKA.

• Ve dnech 02.04.2013 - 07.02.2013 jsme se aktivně zúčastnili XII. Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky AGROTECH 2008. Jedná se o jednu z největších výstav v Evropě věnovaných zemědělské technice. Minulý ročník se na výstavní ploše 1 300 m2 prezentovalo přes 300 firem z 9 evropských států.

>>více zde<<

• Uvedli jsme na náš trh novou generaci vícekomorových cisternových přepravníků z hliníkové slitiny, které lze umístit na automobilové podvozky a přívěsy všech výrobců.

>>více zde<<