karosarna

KAROSÁRNA

Opravíme vše od drobného poškození až po těžké havárie vyžadující použití rovnacího zařízení.


NABÍZÍME:

Naše karosárna disponuje rovnacím rámem "BLACKHAWK KOREK", na kterém je možné rovnat nejen karosérie osobních a dodávkových automobilů, ale i kabiny automobilů nákladních.

Rovnací rám disponuje, na rozdíl od ostatních zařízení pro rovnání karoserií, tažnou silou 20t, takže i rovnání rámů off-road vozů nepředstavuje vážnější problém.

Karosárna je vybavena nejmodernější svářecí technologií, takže jsme schopni vyrovnat poskožené díly bez odstrojení intriéru vozu. zanechte nám vzkaz
NAPIŠTE NÁM JAK JSTE BYLI SPOKOJENI S NAŠÍ PRACÍ...
pneumatiky levně

18.02.2015 Došlo k úpravě cen u měření emisí viz. STANICE MĚŘENÍ EMISÍ

10.01.2015 Na naší webové prezentaci stále pracujeme a vylepšujeme ji pro Vás. Nově jsme zprovoznili sekce POJISTNÉ UDÁLOSTI, SERVIS KLIMATIZACÍ, GEOMETRIE, STANICE MĚŘENÍ EMISÍ a BOSCH DIAGNOSTIKA.

• Ve dnech 02.04.2013 - 07.02.2013 jsme se aktivně zúčastnili XII. Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky AGROTECH 2008. Jedná se o jednu z největších výstav v Evropě věnovaných zemědělské technice. Minulý ročník se na výstavní ploše 1 300 m2 prezentovalo přes 300 firem z 9 evropských států.

>>více zde<<

• Uvedli jsme na náš trh novou generaci vícekomorových cisternových přepravníků z hliníkové slitiny, které lze umístit na automobilové podvozky a přívěsy všech výrobců.

>>více zde<<