lakovna

LAKOVNA

Odborně nalakujeme či opravíme poškozený lak Vašeho vozu v té nejvyšší kvalitě!


NABÍZÍME:


Po dobu déle trvající opravy Vašeho vozu nabízíme zapůjčení náhradního vozidla.

ZÁZEMÍ:

Lakujeme v lakovací kabině zn. NOVA VERTA. Lakovací kabina má funkci stříkacího boxu i sušárny. Pracuje ve dvou režimech:
1. nástřik při teplotě cca 20 °C
2. sušení při teplotě 60 °C

Aby bylo dosaženo perfektních výsledků lakování, je nutná optimálně fungující a naprosto čistá lakovací kabina. Pečlivou pozornost věnujeme i stříkacím pistolím a vzduchotechnice. Při lakování vodou ředitelnými laky musí být stlačený vzduch vody naprosto zbavený a nesmí obsahovat ani mikrokapičky mazací emulze.

Na vlastní míchačce barev dokážeme namíchat stejné odstíny barev UHS, metalíz a perleti jako originál.

 zanechte nám vzkaz
NAPIŠTE NÁM JAK JSTE BYLI SPOKOJENI S NAŠÍ PRACÍ...
pneumatiky levně

18.02.2015 Došlo k úpravě cen u měření emisí viz. STANICE MĚŘENÍ EMISÍ

10.01.2015 Na naší webové prezentaci stále pracujeme a vylepšujeme ji pro Vás. Nově jsme zprovoznili sekce POJISTNÉ UDÁLOSTI, SERVIS KLIMATIZACÍ, GEOMETRIE, STANICE MĚŘENÍ EMISÍ a BOSCH DIAGNOSTIKA.

• Ve dnech 02.04.2013 - 07.02.2013 jsme se aktivně zúčastnili XII. Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky AGROTECH 2008. Jedná se o jednu z největších výstav v Evropě věnovaných zemědělské technice. Minulý ročník se na výstavní ploše 1 300 m2 prezentovalo přes 300 firem z 9 evropských států.

>>více zde<<

• Uvedli jsme na náš trh novou generaci vícekomorových cisternových přepravníků z hliníkové slitiny, které lze umístit na automobilové podvozky a přívěsy všech výrobců.

>>více zde<<