pojistovny

POJISTNÉ UDÁLOSTI

Firma AKORD POLÁCH aktivně spolupracuje s většinou pojišťoven působících na českém trhu.


Jsme smluvní opravnou pojišťoven Kooperativa, Česká Pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna.
Pojistnou událost za Vás řádně nahlásíme na danou pojišťovnu, zajistíme povinnou prohlídku a fotodokumentaci likvidátora pojistné události.

Vůz je zákazníkovi vydán bez přímé platby (při splnění pojistných podmínek), hradí si pouze spoluúčast, amortizaci, popřípadě DPH je-li plátcem. V případě, že hrozí amortizace dílů, potom se tyto zakázky řeší individuálně, vždy však k plné spokojenosti Vás, zákazníků.

NABÍZÍME:

ZÍSKÁTE:

Doklady (fotokopie) potřebné pro bezplatnou opravu z povinného ručení při škodě zaviněné jiným účastníkem:

POŠKOZENÝ:


VINÍK:Doklady (fotokopie) potřebné pro bezplatnou opravu z havarijního pojištění nebo připojištění čelního skla:

POŠKOZENÝ:

DOPORUČUJEME:
Pokud k místu dopravní nehody Policie ČR přivolána nebyla (viz. novela zákona o silničním provozu provedená zákonem č. 274/2008 Sb. s platností od 1. ledna 2009). Pro tyto případy je potreba vyplnit tzv. záznam o dopravní nehodě, jehož kopii si můžete ve formátu .pdf stáhnout ZDE. V tomto případě je vhodné místo dopravní nehody na místě zdokumentovat např. na digitální fotoaparát nebo mobilní telefon.  Podrobnější návod jak postupovat v případě dopravní nehody od ledna 2009 najdete ve formátu .pdf ZDE.

VARUJEME:
Každá pojistná událost je ze strany pojišťovny likvidní až po nahlášení obou zúčastněných stran (viníka i poškozeného), což hlavně v případech kdy nebyla na místě Policie ČR, může hrát rozhodující roli v délce likvidace pojistné události.

 

 zanechte nám vzkaz
NAPIŠTE NÁM JAK JSTE BYLI SPOKOJENI S NAŠÍ PRACÍ...
pneumatiky levně

18.02.2015 Došlo k úpravě cen u měření emisí viz. STANICE MĚŘENÍ EMISÍ

10.01.2015 Na naší webové prezentaci stále pracujeme a vylepšujeme ji pro Vás. Nově jsme zprovoznili sekce POJISTNÉ UDÁLOSTI, SERVIS KLIMATIZACÍ, GEOMETRIE, STANICE MĚŘENÍ EMISÍ a BOSCH DIAGNOSTIKA.

• Ve dnech 02.04.2013 - 07.02.2013 jsme se aktivně zúčastnili XII. Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky AGROTECH 2008. Jedná se o jednu z největších výstav v Evropě věnovaných zemědělské technice. Minulý ročník se na výstavní ploše 1 300 m2 prezentovalo přes 300 firem z 9 evropských států.

>>více zde<<

• Uvedli jsme na náš trh novou generaci vícekomorových cisternových přepravníků z hliníkové slitiny, které lze umístit na automobilové podvozky a přívěsy všech výrobců.

>>více zde<<